Witajcie na mojej stronie.
Milego czytania

Stare, nieaktualne linki wywaliłem, a to co było linkiem pozostawiłem pogrubioneNa stronie dodano:

AKTUALNE
Strony Aliens RPG są aktualizowane co 2 tygodnie. Strony Setterh osiągnęły prawie ostateczny kształt- nie będę na nich umieszczał wszystkiego co powstaje - tylko rzeczy ogólne, do wykorzystania w innych systemach. Z tego co wiem, tylko 3 osoby próbowały prowadzić Setterh - i dla tych osób materiały sżły mailami.

Zapraszam wiec na strone:
Aliens RPG - aktualizowana na biezaco :-)

1 KWIETNIA 2003
To nie żart. W najbliższym czasie ruszy strona poświęcona Setterh. Chcę zebrać w miarę kompletne informacje wykorzystywane przeze mnie przy prowadzeniu tego systemu. Opis świata itp. itd.

Planuję otwarcie strony poświęconej Setterh 13 kwietnia. Prawdopodbnie nastąpi to jednak wcześniej. Ale na razie to tylko marzenie :-) Zobaczymy za kilka dni co z tego wyniknie.

20 MARCA 2003
Dwa lata bez aktualizacji. I nadal nie będzie. ;-)

Jak wiadomo, robię stronę alienową. I to ona teraz zajmuje 99% mojego czasu związanego z moją "stroną domową". Jedna aktualizacjja dzisiaj: wrzuciłem plik z polskim FUDGE. Jakiś czas temu musiał zniknąć. Mam nadzieję, że nadal będzie przydatny. I jeszcze jedno: planuje w najbliższym czasie (~miesiac), rozbudować stronę Setterh....

15 MARCA 2001

Dzisiaj przeniosłem stronę na serwer http://aliens.transilvania.eu.org (inny adres to http://aliens.vrpg.net). W związku z tym główny plik z nowościami na stronie został przeniesiony na strony serwisu ALIENS. Strony o systemie Amber oraz Setterh będą dalej rozwijane.

2 LUTEGO 2001
Rozpoczął się nowy ALIENS, plany były (są) ambitne, jednak, w związku z małą zmianą składu USA w najbliższym czasie nie będzie aktualizacji na tych stronach. Najwcześniej po pau sesjach, co oznacza koniec lutego - początek marca.

19 GRUDNIA 2000

Poprawiłem kilka plików dotyczących Setterh i Aliena. Powoli wprowadzam nowe teksty na strony dotyczącą Setterh.

18 GRUDNIA 2000

Powoli zbliża się koniec roku (i XX wieku). Nie miałem ostatnio zbyt wiele czasu by aktualizować te strony.
W najbliższym czasie - prawdopodobnie do końca tego roku wrzucę nową wersję strony. Planuję:
Proszę o cierpliwość, te materiały pojawią się :-)))

30 PAŹDZIERNIKA 2000

Nie pojawiły się żadne nowe strony. Jedynie zaktualizowałem dział downloads na stronach G4SA. Doszła informacja o tym, że scenariusz Obcy, który wygrał Quentina 2000 został wydrukowany w Magii i Miecz (10/2000).

22 WRZEŚNIA 2000

Dodano du?o informacji do stron poświeconych ALIENS. Umieści3em przebieg kampanii prowadzonej przez Wojtasa (SST III)

18 WRZEŚNIA 2000

Mapy Hagoru w formacie plików JPG. Mapa jest duża (rozmiary około 5050 x około 3000) więc plik ma wielkoœć ponad 2.5 MB. MNiejsza wersja tej mapy ma rozmiar około 130 KB (ale nie widaćna niej wszystkich nazw).Do ściągniecia z dzia3u download na stronach Setterh.

8 WRZEŚNIA 2000

Strona ta jest kopią strony która istniała pod adresem http://sol.put.poznan.pl/~ender.
NA stronie tej mogą niedziałać wszystkei odnośniki (zwłaszcza do skryptów CGI). Aktualizacje strony będą wykonywane rzadziej niż do tej pory, ale postaram się by co miesiąc coś nowego doszło.

17 SIERPNIA 2000

Na stronie Setterh ponjawiła się dokładniejsza mapa Hagoru.

27 LIPCA 2000

Na stronie Space Wolves dodałem informacje o jednostkach antyterrorystycznych i bojowych świata ALIENS.

13 LIPCA 2000

Byłem w miniony weekend w Borku Nowym na zjeźdxie ludzi grywających w RPG, prowadziłem tam Amber, pierwszy raz od ponad roku. Postanowiłem wrócić do prowadzenia Amberu, możliwe, że Amber pozostanie systemem konwentowym - za który będę się brał tylko na jakichś imprezach wyjazdowych. Z tej okazji zacząłem rozbudowywać stronę na temat Amberu. Dokładnie rzecz biorąc zacząłem opisywać swoje założenia dotyczące świata i systemu (porównując do oryfinalnego systemu AMber). Na razie są to tylko testy - jeśli kogoś to zainteresuje zapraszam na tutaj.

6 LIPCA 2000

Od kilku dni pracuję nad grafiką do stron dotyczących Aliena - właściwie tam pojawiają sięgłówne zmiany - uzupełniam opisy i zmieniam grafikę. Na razie nie planuję żadnych większych zmian.

26 CZERWCA 2000

Od miesiąca wprowadzałem minimalne poprawki na te strony. Dzisiaj dodałem kolejne informacje do stron o G4SA (Aliens), smutna wiadomość: oficjalnie zakończyłem wszystkie kampanie w G4SA. Najbliższy Alien prowadzony przeze mnie = zwykłe wojsko.
W związku z pisaniem pracy magisterkiej w najbliższym czasie (do sierpnia) na tych stronach raczej nie pojawi się nic nowego. Aczkolwiek....

11 MAJA 2000

Poprawiłem kilka rzeczy na stronie Setterh. Trwają prace nad kolejnymi materiałami do sekcji download. Dodatkowo umieściłem nową kartę gracza w pliku GIF. Dostępna jest tutaj (wielkość 27 kb)

10 MAJA 2000

Czasu coraz mniej :(. Z tego powodu nie będzie większych zmian na stronie. Do Setterh dodałem sekcję download, a niej dwa pliki: roboczš wersję opisu œwiata oraz nowš kartę gracza (pliki zip zawierajšce dokumenty w formacie PDF).

19 KWIETNIA 2000

Nic nowego na stronie :-). Chciałem tylko złożyć wszystkim odwiedzającym życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych.
Po świętach ukażą się nowe informacje na temat Setterh, m.in.: opisy religii, opis państwa na wschodzie kontynentu, może jakieś wspomnienia z sesji?

27 MARCA 2000

Kolejna akcja G4SA. Kolejne zmiany osobowe. Wyjaśniono przyczynę śmierci żołnierzy biorących udział w układzie ML43a.

13 MARCA 2000

Zmieniłem opis historii oddziału G4SA na stronach poświęconych ALIENS. W tej chwili powoli stopuję rozwój tych stron (oczywiście, czekają zaległe materiały z opisem sesji, ale to za jakiś czas. Teraz znowu pora skupić się na Setterh.

14 LUTEGO 2000

Kolejne zmiany na stronach G4SA. Kolejne zgony w jednostce.... nowy skład. Ponadto kolejny numer szmatławca

8 LUTEGO 2000

Na stronie G4SA RPG dodałem plik, w którym chcę umieścić kilka ciekaowstek związanych z prowadzeniem ALIENS. Będą to rzeczy i związane z akcją gier, i z prowadzeniem. Na początek dwa teksty - o świecie oraz o tym, jakie sytuacje zdarzają się w grze i w prawdziwym zyciu :-)

26 STYCZNIA 2000

Nastapiły kolejne zmiany na stronach dotyczących Space Wolves. Zmieniły się stopnie wojskowe - wcześniej używałem stopni armii amerykańskiej, w tej chwili przechodzę na kanadyjskie.
W związku z tym uaktualniłem skład oddziału - nastapiły zmiany stopni (z Corporal na Master Corporal, z Lance Corporal na Corporal, z Prv 1st Class na Private).
Prawdopodobnie (w ciągu najbliższego tygodnia) na stronach poświęconych Wampirowi, pojawią się rysunki postaci, do wampira, którego prowadził Szumo. Autorem rysunków jest Sir Duszek.

25 STYCZNIA 2000

Doszły kolejne informacje na stronie poświęconej ALIENS. A dokładniej rzecz biorąc: prz opisie G4SA pojawił sie szmatławiec, nazwany przez autora (corporal Kriszna) G4SA news. Mozliwe, że pojawią się kolejne teksty pisane przez innych członków oddziału.
Jak pisałem niżej w związku z odnalezieniem strony ALIEN LEGACY - moja strona dotycząca broni do ALIENS ulegnie zmianie. Przy okazji, możliwe że zamieszczę na niej dane, pochodzące od znajomego, który ma zamiar prowadzić ALIENS (bardziej tradycyjnie niż ja, aczkolwiek, też wprowadzi pewne zmiany...)
Na stronie z linkami umieściłem link, do strony, na której są opisy broni do aliena - dodam, że opisy zrobiłem ja, a twórca strony nie raczył o tym poinformować.

18 STYCZNIA 2000

Zamykam stronę poświęconą broni w filmie ALIENS. Powód? W końcu znalazłem w internecie stronę, z której dawniej ściągnąłem materiały. Możliwe że w przyszłości zrobię stronę od nowa. W tej chwili uważam, żestrona ta nie jest potrzebna. Dla zainteresowanych polecam dział linki, gdzie umieściłem kilka linków do stron o Aliens.

Strona ta będzie dostępna do końca stycznia, później albo ją zdejmę wogóle, albo uaktualnię grafikę (teksty są niewiernym tłumaczeniem tekstów ze ALIEN LEGACY - oraz kilku innych stron anglojęzycznych)

17 STYCZNIA 2000

Kolejne rzeczy do Aliens. W skrócie: na stronie G4SA RPG doszła nowa sekcja: download. Będę tam umieszczał gotowe scenariusze (na razie jest jeden, dwa kolejne w przygotowaniu). Oraz wszelkiego rodzaju dodatki do gry.
Po za tym może wkońcu zacznę poważnie zajmować się grafiką na swojej stronie (jak tylko wywalczę sobie trochę czasu w weekend).

11 STYCZNIA 2000

Dzisiaj zrobiłem test skryptów. Po za tym...:
W końcu skończyłem (z grubsza) mapę do G4SA RPG (Aliena) (jest to mapa z oryginału z dodanymi nowymi układami. Świat ten zrobił sie duży...)
W najbliższym czasie (do końca stycznia) pojawią się scenariusze bądź opisy sesji (w postaci plików PDF), a także kolejne informacje dotyczące toczącej się gry.
Dla zainteresowanych realiami Aliena w G4SA podaje link do dwóch nowych dokumentów, które jeszcze nie są podlinkowane. Są to raporty dotyczące ugrupowania terrorystycznego powiązanego z korporacjami.

22 GRUDNIA 1999

Wszystkiego Najlepszego Z okazji Świąt i Nowego (y2k) Roku ;-)
Kolejne strony dotyczące Space Wolves

21 GRUDNIA 1999

Dodałem kolejne linki do strony o G4SA. M.in.: informacje o bazie Sił Specjalnych na planecie Nair, poprawiłem historię oddziału (dodane informacje o ostatnich misjach), oraz dodałem informacje o jednej z postaci (sporządzone przez gracza)
Powoli robię mapę do Aliena (do oryginalnej mapy dodaję nowe układy, troche to potrwa, cierpliwości.
W najbliższym czasie pewnie pojawia się szczegółowsze informacje na temat Setterh

14 GRUDNIA 1999

Cały czas toczy się kampania w świecie Aliens. Powoli powstają kolejne opisy sesji - co oznacza, że w końcu pojawią się na tych stronach. W tej chwili uległa zmianie struktura stron dotyczących G4SA. Dodałem poprawioną historię oddziału oraz opis pierwszej misji. Reszta linków na razie nieaktywna. Postaram się uruchomić większość stron (opis pierwszych 5 misji, opis członków oddziału) w ciągu miesiąca.
Dodatkowo w Alienie pojawiły się informacje na temat aktualnego składu oddziału oraz tych, którzy zginęli.
Na stronie umieściłem także kartę do G4SA RPG (wzorowaną na karcie z ALIENS FUZION). Jest to plik PDF spakowany zipem, jakies 34 kb.

30 LISTOPADA 1999

Dodałem kolejnjny link do opisów w Setterh. Tym razem ciąg dalszy przygód Gavina - drukarza z Denlebu.

23 LISTOPADA 1999

Kolejny opis sesji (ale dosyc krótki) - jest to fragment, jednej z większych historii jakie aktualnie dzieją sie w Setterh. W tym pliku jest opis wydarzeń, których uczestnikami byli: Erwin, Mori i Gavin.
Dodatkowo drobne poprawki na stronach Setterh. Poprawiłem plik z informacjami na temat podróżowania w Hagorze (były podane przesadzone informacje) oraz dodałem kilka słów na temat dwóch bóstw, których zapomniałem opisać.
W najbliższym czasie ukażą się: kolejne informacje do Setterh, w tym wersja nr 0.01 dokumentacji Setterh w formacie PDF (może doc, zobaczę jeszcze). Informacje o prehistorii Setterh (do końca grudnia). Informacje do Aliena (G4SA) - prawdopodobnie do końca grudnia. Następna aktualizacja powinna być trochę większa.

18 PAŹDZIERNIKA 1999

Tym razem nic nowego, poprawione błędy. Odbyła się sesja Aliena (G4SA), może w końcu zacznę coś dodawać na strony

12 PAŹDZIERNIKA 1999

Od dawna już nie zaglądałem na te strony. Niestety studia i praca robia swoje. Zacząłem grać w MAGUS'a, więc możliwe, że za jakiś czas pojawią się tu informacje o mojej postaci. Zainteresowanym systemem polecam link do strony poświęconej systemowi MAGUS
Dziś poprawiłem jedynie kilka rzeczy na stronie dotyczącej G4SA (za jakiś czas może w końcu umieszczę konkretne informacje o odbytych sesjach). Oraz dodałem na stronach Setterh ryzunek Aharo, jednego z NPC'ów. Zainteresowani niech sobie poklikają. Autorem rysunku jest Sir Duszek (albo Rogalik).

14 WRZEŚNIA 1999

Kolejne poprawki na stronach Setterh. Dużo nowych informacji.

13 WRZEŚNIA 1999

Zmiany w układzie stron dotyczących Setterh. Dużo nowych informacji.

17 SIERPNIA 1999

Od jakiegoś czasu spisuję główne założenia Setterh. Powoli będę przenosił informacje z tworzonego w tej chwili dokumentu na strony WWW.
Pracę nad całością potrwają jeszcze kilka tygodni. W tej chwili opisałem zasady tworzenia postaci, zacząłem szczegółowy opis Hagoru. Jeszcze opis reszty świata i ifnormacje niedostępne dla graczy i będzie skończone.

10 SIERPNIA 1999

Powoli zacząłem poprawiać układ stron dotyczących Aliens. Dokładniej rzecz biorąc chodzi o stronki z opisem sprzętu. W tej chwili część stron (dotycząca broni), jest przeznaczona do oglądania w 800X600.
Odbyła się kolejna sesja G4SA RPG, co powoduje zbliżenie się terminu w którym na www umieszczę opisy sesji oraz coś tam jeszcze. Teoretyczny termin to : 15 wrześnbia 1999.... do tego czasu nie sądze by coś na stronie uległo zmianie.

29 LIPCA 1999

Tym razem nic nie dodałem. Część materiałów czeka na opublikowanie (przedewszystkim do Space Wolves i do Setterh - może w ciągu dwóch tygodni?)
Na stronie poprawiłem kolejne błędy, oraz poprawiłem stronę z linkami. To wszystko.

22 LIPCA 1999

Minęły ponad dwa tygodnie zanim dodałem coś nowego. Tym razem dodałem kilka krótkich informacji o broni używanej w świecie Aliens (dokładniej rzecz biorąc są to skrótowe informacje dodane na stronach G4SA)
W minionym tygodniu poprawiłem link do systemu FUDGE (jakimś cudem przy którejś z wcześniejszych zmian zniknął ten link). Jest to tłumaczenie na polski systemu. Niestety nie wiem kto tłumaczył :(

6 LIPCA 1999

Umieściłem link do strony poświęconej najnowszej grze jaka prowadzę - G4SA - Kanadyjskie Siły Specjalne wg. systemu ALIENS (+ wiele zmian).
Mam zamiar w wakacje na tych stronach umieścic opis pierwszej kampanii, która odbyła się przed lipce 1999.

9 CZERWIEC 1999
Nastąpila kolejna zmiana w układzie stron o Setterh. Zacząłem robić strony oparte o ALIEN'a którego prowadzę. Przed wakacjami powinny pojawić sie strony mówiące o założeniach jakie przyjąłem prowadząc ALIEN'a oraz opisy kolejnych sesji (misji).

25 - 26 MAJ 1999
Powoli zaczynają sie większe zmiany. Tymczasowo zmieniłem wygląd strony tytułowej. Zobaczymy jak długo się utrzyma.

Zacząłem wprowadzać polskie literki na strony. W pierwszej kolejności chce zamienic strony poświęcone Setterh. Wszystkjie nowe strony maja zawierać polskie znaczki.

19 MAJ 1999
pojawily sie nowe kfiatki z pl.rec.gry.rpg (przedewszystkim nadeslane przez Magiusa. Zaczalem prowadzic system (czesciowo oparty o ALIENS), niedlugo pojawia sie jakies informacje odnosnie tego co sie wydarzylo.

4 MAJ 1999
Poprawilem wiekszosc stron. Zmienil sie ich uklad. Strony dotyczace Alien'a zostaly poprawione. W najblizszym czasie dodam nowe informacje i wprowadze kolejne poprawki.
29 KWIECIEN 1999
Nastapila zmiana wygladu strony. Czesc plikow zostala zmieniona. Poprawilem pare bledow. Mozliwe ze generator kalendarza do setterh nie dziala (nie wiem czy juz mam prawo wykonywania CGI u siebie w katalogu). dla proby podlinkuje kilka stron z kolejnymi kalendarzami.

2 MARZEC 1999
Na stronach poswieconych Setterh dodalem kolejne informacje dotyczace Magii w tym swiecie, doszly nowe informacje o sektach oraz Mocy

19 LUTY 1999
Na stronie poswieconej Setterh zmienilem plik "dla poczatkujacych". Zawiera teraz troche lepiej ulozone informacje odnosnie RPG, oraz kilka slow o mechanice w Setterh (tej bardziej aktualnej). I na razie to tyle....

4 STYCZEN 1999
Poprawiony generator kalendarza do Setterh (byl blad przy datach powyzje 1660 roku)
Generator pozwala teraz na obejrzenie kalendarza pod lynxem (swieta oznaczone XX), opisany dzien podczas ktorego przypada pelnia
14 GRUDZIEN 1998
Na stronie Setterh pojawily sie kolejne informacje:
krotki opis (w formie opowiadanka - bez poczatku i puenty) zycie mieszczanina\
kilka slow o najwiekszej firmie uslugowej w Setterh - o slynnym Dragonie

1 GRUDZIEN 1998
Na stronie Setterh pojawil sie aktualny kalendarz (lata 1658-2000), w ktorym uwzglednione sa swieta oraz zaznaczone dni podczas ktorych jest pelnia ksiezyca.
29 LISTOPAD 1998
Na stronie Setterh zazcal pojawiac sie opis niektorych NPC'ow czyli informacje o tym kto jest silniejszy od graczy oraz opis jednej z postaci: Aharo
28 LISTOPAD 1998
Na stronie Setterh pojawil sie wzor karty gracza
Pojawil sie aktualny cennik na stronach dotyczacych Setterh. W najblizszym czasie pojawi sie karta gracza (oraz kolejne opisy sesji/NPCow)
15 LISTOPAD 1998:
Dodano nowe informacje do Setterh. M.in. zmianie ulegla struktura strony. Dodano informacje o bogach w Setterh oraz o miescie Denlebie.
wrzesien 98:
Poprawiono kilka bledow (nie wszystkie). Dodano kilka slow do stron poswieconych Amberowi.
Strona poswiecona systemowi Aliens ulegnie zmianie w najblizszym czasie - z jednej strony padl jeden serwer, z drugiej strony sklad 16.1.beta zostal rozbity - oficjalnie dostalismy przeniesienie - nieoficjalnie - przezyly 3 osoby. Wiec nie wiem jak bedzie powstawac strona.
10.07.98:
We wspomnieniach dodalem link do opisu przygody, ktora zaczal prowadzic Schamann. Akcja dzieje sie w naszym swiecie w Los Angeles w 1998 roku. Interesujace (aczkolwiek opis jeszcze nie jest zbyt pelny)
16.06.98:
Nowe kfiatki z pl.rec.gry.rpg
Po za tym w zwiazku z nadmiarem zajec zwiazanych z nauka, nie przewiduje zadnych znacznych zmian na stronie. jedyne co moze dojsc to kilka linkow na stronie poswieconej Setterh, i moze cos do Wampira. Po wakacjach (ewentualnie w trakcie wakacji) rozwine strone Amberu.
04.06.98:
Otwarty link do strony o Amberze
Poczatek maja:
Na stronie aliens dodany link do strony poswieconej USCMC. Niestety nie zawsze bedzie dostepny.
30.04.98:
Nowe 'kfiatki' sciagniete z pl.rec.gry.rpg.pl.
Informacje o planowanych linkach: Aliens - zostanie rozwiniety po najblizszej sesji Aliens (niestety nie wiem kiedy sie odbedzie, licze ze przed wakacjami).
Amber - dopiero po tym jak zagramy - niestety, na razie brakuje na to czasu (wampir, setterh, inni graja w: project twilight, wfrpg, aliens , brak czasu!!!!)
Wampir - jak tylko mi sie zechce, ewentualnie razem ze strona na komputerze Ghostwheel (dawny Caisus)
Wilkolak - j.w.
Setterh - bedzie dalej rozwijane.
08.04.98:
Pojawil sie pierwszy link do Aliens - niestety, beda to tylko (na razie), opisy dotyczace gier ktore sie odbyly w Poznaniu.
07.04.98:
Na stronie poswieconej wampirowi dodalem pierwszy link (o Gangrelach). Plany na najblizsze dni: skonczyc Amber (po swietach), dodac pierwsze linki dotyczace ALIENS.
06.04.98:
Nowe linki w linkach. Dodatkowo powstaje od dzis strona ze wsponieniami minionych sesji.
31.03.98:
Opis wydarzen, ktore doprowadzily do tego, ze Setterh stalo sie miejscem o ktorym bogowie zapomnieli.
30.03.98:
Opis dwoch kolejnych sesji w Setterh (kolejne w drodze).